Lista artystów zakwalifikowanych
do II etapu
Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2019

  1. Akiyama  Yui
  2. Balcer  Karolina
  3. Baśnik  Paweł
  4. Bażowska Natalia
  5. Betleja Włodzimierz
  6. Bezimienny  
  7. Bidzińska Daria
  8. Borowiecka-Mikuszewska  Martyna
  9. Botor  Ireneusz
  10. Brzoska  Sławomir
  11. Bubel  Robert
  12. Bugaj Grzegorz
  13. Chudzicki  Michał
  14. Cichoń Maria
  15. Cygan  Michał
  16. Czarnecki  Bartosz
  17. Czerniejewski  Dawid
  18. Czycz  Dawid
  19. Dunal  Paweł Jan
  20. Dyndo  Wiktor
  21. Gątarek  Michał
  22. Grim  Beata
  23. Grzybacz  Krzysztof
  24. Kaniewska Paula
  25. Kazmin  Pavlo
  26. Kędzierski  Karol
  27. Konopka  Karolina
  28. Koros  Radim
  29. Kowalski  Piotr C.
  30. Kukla  Kamil
  31. Kulka  Tomasz
  32. Kunka-Kawełczyk  Anna
  33. Łapka  Agnieszka
  34. Mirga-Tas  Małgorzata
  35. Morczerw  Magda
  36. Możdżyński  Jan
  37. Nehring  Adam
  38. Olszczyński  Paweł
  39. Otocki  Bartłomiej
  40. Palczak Karol
  41. Pałucha  Zofia
  42. Pietrasz  Wojciech
  43. Piętka  Krzysztof
  44. Pilecka  Julia
  45. Podsiadły  Dominik
  46. Polaczek  Cyryl
  47. Przybylski  Igor Jerzy
  48. Rozenau  Małgorzata
  49. Sarzyński  Mateusz
  50. Szlęzak  Radosław
  51. Szymanek  Agata
  52. Wolski  Jan Eustachy
  53. Zawicki  Marcin
  54. Żukowski  Konrad

 

 

 

 

Wykaz uczestników zgłoszonych
do 44. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2019

 

Achtelik Lena

Adamczyk  Justyna

Adamczyk Marceli

Ajdukiewicz Anna

Akiyama  Yui

Ambroz Joanna 

Ambroziak Piotr

Andres  Tomasz

Andrzejczak Maciej Ignacy

Andrzejewska  Małgorzata Alicja

 

Babilas  Karol

Babula  Joanna

Baiser  Nikodem

Bajon Anna

Bakalarska Barbara

Balcer  Karolina

Balcerski Jakub

Banasik  Michał

Baranowicz Martyna

Baranowski  Jerzy

Barej Bartosz

Bartosik Gosia

Bartoszek Robert

Bartoszek  Zuzanna

Baszczok Elżbieta

Baśnik Andrzejewska Justyna

Baśnik  Paweł

Bator Andrzej

Bażowska Natalia

Bąkowski Piotr

Bembenek Andrzej

Benedyka Martyna

Berus Witold

Betleja Włodzimierz

Beyer Magdalena

Bezimienny  

Bidzińska Daria

Bieszczad  Teresa

Blekiewicz Zbigniew

Błonarowicz  Krzysztof

Bobak  Paulina

Bojara Michał

Bomersbach Piotr

Borawska  Olga

Borkowski Wiesław

Borof-Skiba  Joanna

Borowa Agata

Borowa Dorota

Borowiecka-Mikuszewska  Martyna

Botor  Ireneusz

Braun Agnieszka Ewa

Broda Szymon

Bryła Krzysztof

Brzoska  Sławomir

Bubel  Robert

Bugaj Grzegorz

Bujak  Hubert

Bułka  Anna

Buraczewska  Wirginia

Burek  Kinga Joanna

 

Celińska-Banaszek  Anna

Chabocka  Malwina

Chlebicka  Bożena

Chmiel  Anna

Chmielowski  Krzysztof

Chomiak  Magdalena

Chudzicki  Michał

Ciborowska Maria

Cichoń  Maria

Cichosz  Patrycja

Cieślik  Malwina Stefania

Cioch  Agnieszka

Cisek  Joanna

Ciskowski  Ireneusz

Citak  Marek Maciej

Cybulski  Daniel

Cygan  Michał

Czajkowska  Marina

Czarnecki  Bartosz

Czarska  Monika

Czeremuszkin-Chrut  Agata

Czernek  Karina Daria

Czerniawska  Małgorzata

Czerniejewski  Dawid

Czępiński  Rafał

Czycz  Dawid

 

Danielewicz  Alina Katarzyna

Dąbrowski  Zbigniew

Dekiert  Ligia Aurelia

Demianiuk  Anna

Denisewicz  Elżbieta Irena

Desperak  Piotr

Dmowska  Olga Maria

Dobecka  Jagoda

Dobrowolski  Józef

Domagalski  Wojciech

Dreścik  Magdalena

Drohomirecka  Małgorzata

Duda  Marta Krystyna

Dudek  Joanna

Dudek-Waszuta  Joanna Blanka

Dunal  Paweł Jan

Dunin  Basha

Dyjewska  Katarzyna

Dylak  Magdalena

Dymek  Marcin

Dyndo  Wiktor

Dziewanowska-Stefańczyk  Joanna

Dziubak  Olga

Dziurawiec  Klaudia

 

Emilewicz Irena

 

Fajfruk  Marcin

Falkus Monika

Fatek  Bartosz

Federowicz  Gabriela

Figiel  Marian

Figiel  Piotr J.

Fincek  Ziemowit

Flis  Bartłomiej

Flis  Miłosz

Forysiewicz  Marcin

Franieczek  Bożena

Frankiewicz  Barbara

Frączek  Tobiasz

Fricze  Maciej

Fronc  Aleksandra Maria

Fronczek  Tomasz

Fudali  Monika

Fydrych  Andrzej

 

Gabryel  Barbara

Gajewski  Krzysztof

Galant  Bożena Teresa

Garczyński  Przemysław

Garstecki  Mikołaj

Gawlik  Rafał

Gawroński  Karol

Gąsior  Artur

Gątarek  Michał

Gedroyć  Magdalena Monika

Gębala  Marzena Monika

Gębalska  Marta

Głąb Dominik

Głębicka Agnieszka

Głowacka Grażyna

Głuszek Andrzej

Gniazdowski  Karol

Gofrański  Malicjan

Gogół  Magdalena

Gołębiowska  Roksana

Goral  Ewa

Gorbas  Jerzy Wojciech

Grabko  Natalia

Grabowy  Sławomir

Graczyk  Waldemar Kazimierz

Grajnert-Hałupka  Ewa

Grendowicz  Agata

Greszta  Marta

Grim  Beata

Grochowska  Anka

Gromniak  Piotr

Grosz  Paulina

Gruca-Łęgowska  Barbara

Grzonka-Karwacka  Hanna Monika

Grzybacz  Krzysztof

Gula  Zbigniew

 

Hada-Jasikowska  Dobromiła Świętoslawa

Hadryś  Bartosz

Haładaj  Tomasz

Hancharova  Darya

Hapchenko  Veronika

Hel Malina

Herbik  Dorota, Barbara

Hertzberg  Zuzanna

Hilka  Ado

Horhol  Olena

Huczyński  Sebastian

 

Ignasiak  Aleksandra

Ilia  Sara

Iwan  Bartosz

Izdebska Monika

 

Jabłońska-Gralak  Dorota

Jackowska  Paulina

Jackowski  Wiktor

Jagłowska  Maria Anna

Jagóra  Malwina

Jajkowska  Kamilka

Jaklewicz  Karolina

Jakubowska-Brożek  Barbara

Jakubowski  Jakub

Jałowiński  Dominik Władysław

Janek  Justyna

Janiszewski  Mirosław

Janoszka  Barbara

Janus-Szybist  Antonina Nadzieja

Janusz  Marcin

Jański  Seweryn

Jarnuszkiewicz  Natalia Katarzyna

Jarząb  Katarzyna

Jarzymowska Anna

Jasielewicz  Adriana

Jastrzębski  Radosław

Jaszczuk  Klaudia

Jaworska-Kowal  Edyta

Jaworska  Małgorzata

Jemioła Hryniewicka  Dagmara Anna

Jędrusiak  Ewa

Józefowicz  Małgorzata Gabriela

 

Ka  Klaudia

Kak  Kamil

Kalenin  Magdalena

Kaliński  Marcin

Kaliski  Sewerzn Mirosław

Kałachurska  Fabiola

Kałuża  Sabina

Kamianowska  Katarzyna

Kamiński  Michał Saturnin

Kamzol  Piotr

Kaniecki  Piotr Zygmunt

Kaniewska  Paula

Kanunnikava  Celina

Karwowska  Sylwia

Kaspieruk  Marzena

Kasprzyk  Robert

Kaucz  Joanna

Kawecka  Marta

Kazimierczyk  Maria

Kazmin  Pavlo

Kędzierski  Karol

Kędzior  Barbara

Kielak  Magdalena Katarzyna

Kiesner  Maria

Kita  Izabela

Klimas  Paulina

Klimczak  Urszula

Klonowski  Kamil Emanuel

Kłos  Walerian

Kmieć  Ziemowit

Knap  Janina

Knapik  Małgorzata

Knop  Anna

Kobryń  Iwona

Kofta  Zuzanna

Kokot  Mateusz

Kolerski  Adrian

Koleśnik  Marcin

Kołacka  Anna

Kołata  Bartosz

Komorowska  Michalina

Kondrad  Maria

Konopka  Karolina

Kopczyńska-Kardaś  Agnieszka

Koprowski  Mirosław

Kopyt  Marta Nadzieja

Kornacki  Wojciech

Korol  Piotr

Koros  Radim

Korzeniowska  Dominika

Korzeń  Justyna Maria

Kosakowska  Aleksandra Sara

Kosiec  Małgorzata

Kosin  Juliusz

Kościelny  Miron Jan

Kowalski  Mikołaj

Kowalski  Piotr C.

Kozera  Aleksander

Kozera  Ewa

Kozera  Grzegorz Michał

Kozicki  Adam

Koziej  Joanna

Kozik  Łukasz Andrzej

Kozłowski Franciszek

Kozłowski  Maciej

Krajewska  Paulina

Krajewska-Pietrasik  Danuta

Krasnopiórko  Milena

Krasovska  Roksolana

Kruczkowska-Król  Iwa

Krysiak-Podsiadlik Maja

Kryszkiewicz  Jan

Krzysztofik  Dominik

Krzywak  Sebastian

Krzyżanowska  Nikita

Kubek  Katarzyna

Kubiak  Elwira

Kubicka  Alicja

Kublik  Aneta

Kukla  Kamil

Kukla  Katarzyna

Kukuła  Katarzyna

Kularska-Król  Roksana

Kularski  Sebastian

Kulka  Tomasz

Kulpa  Bartłomiej

Kułaga  Piotr Paweł

Kułagowski  Józef

Kunka-Kawełczyk  Anna

Kurka  Katarzyna

Kusy  Maciej

Kuźniar  Elżbieta Anna

Kuźniarska  Dorota

Kuźnik  Dorota Agnieszka

Kwiatkowska  Anna

Kwiatkowska  Weronika

Kwiatkowski  Maciej

Kwiatkowski  Piotr

Kwiatkowski  Tomasz

 

Labus  Bożena

Lamers  Wiktoria

Laskowska  Magdalena

Laskowski  Henryk

Lata  Klaudia

Laurentowski  Michał

Lazarek  Grzegorz

Lenart  Marlena

Lewicka  Ada

Libera  Adam

Lichaczewska  Joanna

Ligenza  Artur

Lignar  Paulina

Linttner  Maciej

Lipiec  Marcin

Liput  Aleksandra

Lustyk  Bogusław Józef

 

Łakoma  Agnieszka

Łańcucka  Joanna

Łapka  Agnieszka

Łącka  Barbara

Łoznikow  Grzegorz

Łukasik  Magdalena

Łysakowski  Józef

 

Machnio  Ewa

Machowska  Anna

Maciejewska  Maja

Macięga  Maria

Majchrowicz  Martyna

Majewska  Karolina

Majka  Natalia

Maliborski  Mateusz

Malinowska  Zuzanna

Marchlak  Krzysztof

Markowicz  Dominika

Markowicz  Jolanta Ewa

Marszewski  Dawid

Marusiak  Ewa

Marzec  Piotr

Matoshniuk  Olena

Matusiak  Krzysztof

Matynia  Małgorzata

Matyszewski  Paweł

Mendrek  Pawel

Mędzkiewicz  Magdalena

Michalska  Weronika

Mielniczyk  Anna

Mierzwińska  Kamila

Milczarek  Dariusz

Minor  Michał

Mirga-Tas  Małgorzata

Mistak  Tomek

Misztal  Monika

Mlącka  Joanna Beata

Mlącki  Piotr

Model  Kamila

Modzelewska  Martyna

Molenda  Adam

Mońka  Ewa

Morczerw  Magda

Moskała  Tadeusz

Motelski  Robert

Możdżyński  Jan

Mroczek  Jakub

Mrowiec  Aleksander

Mucha  Sylwia

Musiał  Krzysztof

Musiał  Tomasz

Mużyło  Sylwia

Mysiak  Monika

Myszka  Małgorzata

Myszka  Paweł

 

Najda  Samuel Filip

Nalepa  Bartosz

Nehring  Adam

Niedzielska  Celina

Niemczyk  Paulina

Niemiec  Magdalena

Niewęgłowski  Marcin

Nikt  Jolanta

Nosowicz Ruiz  Anna

Nowacki  Maciej

Nowak  Agata

Nowak  Krzysztof Leszek

Nowicki  Krzysztof

 

Oboz  Ignacy

Øleg&Kaśka

Olma  Katarzyna

Olszczyński  Paweł

Olszewski  Paweł

Olszewski  Zbigniew

Olszyna  Zbigniew

Ołdak  Izabela

Opala  Agnieszka

Opiełka  Izabela

Orzełek  Karolina

Osa  Aleksandra

Osińska  Joanna

Ostrowska  Iwona

Ostrycharczyk  Mateusz

Oszek  Albert

Otocki  Bartłomiej

 

Paciejewska Marta

Padol Agata

Pająk Teresa

Pajda Agnieszka

Palczak Karol

Pałucha  Zofia

Panek  Monika Karolina

Paradecka  Agnieszka Dominika

Parfieniuk  Magdalena

Pasiewicz  Piotr

Patelczyk  Łukasz

Pauksztełło  Maciej

Pawiłowska  Dorota

Pawlak  Małgorzata

Pawlitko  Agnieszka

Pawłowska  Emanuela

Pawłowska  Monika

Pazdan  Justyna

Pazdur  Gabriela

Pecka  Marcin

Pela  Magdalena

Perkowski  Rafał

Perlak  Radosław

Peszko  Konrad

Pieleszek  Jakub

Pietrasz  Wojciech

Pietryka  Daria

Piętka  Krzysztof

Pilecka  Julia

Pindel-Kryjak  Małgorzata Barbara

Pinkowska  Martyna

Piotrowska-Szukalska  Józefina

Piotrowski  Grzegorz Leon

Pityńska  Iwona Marta

Pluszczewicz  Agnieszka

Płonka  Miłosz

Płóciennik  Paweł

Podsiadły  Dominik

Pokrywka  Przemysław

Polaczek  Cyryl

Polak  Monika

Poloczek  Szymon

Pongowska  Joanna

Popadiuch  Zbigniew

Popiela  Kinga

Porczyńska  Barbara

Poręba  Piotr

Posłuszna  Maria Teresa

Powroźnik  Grzegorz

Pręgowski  Filip

Prokop-Miśniakiewicz  Olga

Promna  Marlena

Pruszyńska  Katarzyna Barbara

Pryba Hadaś  Violetta

Przewodowska-Ryłka  Ewelina

Przybylski  Igor Jerzy

Przyżycka  Agata Kaja

Ptaszkowska  Karolina

Ptaśny  Jan

Pulit-Binkowska  Katarzyna

Pyrchała  Daria

Pytlak  Maciej

 

Rachwalik  Marek

Radosz  Bartłomiej

Rafalski  Mateusz

Rafałowicz  Andrzej

Raszka  Ida

Redkie  Kaja

Reiner  Miłosz

Rejczak  Martyna

Rębosz  Philippe

Rojek  Beata

Rokowski  Adam

Rolniak  Tomasz

Romaniak  Ewa Maria

Rozenau  Małgorzata

Rozpara  Hanna

Różycki  Patryk

Rupiewicz  Marcin

Rusiecka  Małgorzata

Rusin  Błażej

Rutkowska  Anna Maria

Rutkowska  Katarzyna

Rutkowski  Adam Piotr

Rybinska  Jacube

Rybka  Natalia

Rymer  Piotr

Rzążewska  Wioleta

Rzepka  Katarzyna

 

Sadkowski  Elżbieta Anna

Sadłowska  Magdalena

Salwowska  Marzena

Sałach  Anna

Sanecka  Paulina

Sarełło  Mateusz

Sarzyński  Mateusz

Shen  Eugeniusz

Siek  Anna

Siembida  Grzegorz

Sikorska  Joanna

Skubis  Radosław Jan

Skwarczyński  Jerzy

Słomkowski Jakub

Słonecka Julia

Słota Dariusz

Słota Paweł

Smoleń Justyna

Socha  Andrzej

Sokolińska  Anna

Solak  Sylwia

Sołowiej  Justyna

Sołtan  Joanna

Sołtysiak  Anna

Sosiński  Michał

Sośnia  Agnieszka

Spyrka  Natalia

Sroka  Katarzyna

Stabryła  Sylwester Piotr

Stachlewski  Piotr

Stachyra  Jolanta

Stanieczek  Karolina

Staniszewska  Noemi

Stańczak  Kamil

Stańczyk  Paweł

Stasik  Paulina

Staszak  Gabriela

Staś  Irmina

Steczek  Patrycja

Stefanowska  Monika

Stępniak  Małgorzata

Stoszek  Beata

Strąk  Justyna

Strenger  Nikola Linda

Stręciwilk  Dominika

Stroka  Andrzej

Strzyż  Jakub

Stwora  Paweł Robert

Suchan  Kurt

Sucharek  Natalia

Sudnikowicz  Bernadeta

Sulikowska  Agata Magdalena

Swacha  Seweryn

Swinarska  Katarzyna

Swoboda  Agula

Szczechowska  Olga

Szczecińska  Anna

Szczęsny  Jakub Tadeusz

Szczudlik  Mirosław

Szczypiński  Mateusz

Szeszycka  Katarzyna

Szewczuk  Aleksandra

Szewczuk  Olga

Szlęzak  Radosław

Szostkiewicz  Łukasz

Szozda  Ryszard

Szpak-Pawłowska  Iwona

Szudrawski  Michał Dominik

Szulc  Marta

Szumigaj-Badziak  Anna

Szuszkiewicz  Michał

Szymanek  Agata

Szymańska-Kozłowska  Jagoda

Szymański  Jakub

Szymerkowski  Łukasz

Szymielewicz  Marta Agnieszka

Szynal  Natalia

 

Ślęczka Sebastian Konard

Środowska  Katarzyna

Świerbutowicz Kawalec  Anna

Świetlik Małgorzata Anna 

 

Tajak  Anna

Taranek  Paulina

Teodorczuk-Możdżyńska  Iwona

Teplicka  Weronika

Tkaczyk  Dominik Michał

Tochman  Joanna

Tomalak  Stanisław Józef

Tomasik Lidia

Tomczak-Wrona  Bożena Krystyna

Tomczyk  Grzegorz

Trojanowski  Artur

Trzeciak  Norbert

Turczyński  Jakub

Turkiewicz  Danuta

Tworek  Aneta

 

Ujazdowska  Wiola

Urwanowicz  Edyta Agnieszka

Uszakow  Marta

 

Wagner  Katarzyna

Waligórska  Anna

Warda  Anna Maria

Wawrzynowicz  Marta

Wieczorek  Karol

Wieniawa-Narkiewicz  Konrad Zygmunt

Wierzbowska  Maria

Wildeman  Mariusz

Wilk  Anna

Winiarczyk  Olga

Wińczyk  Julianna

Wisła  Emilia

Wiśniewski  Zbigniew

Witkowski  Paweł Witold

Włodek  Aleksander

Włuczkowska  Magdalena

Wnuk  Lidia

Wojciechowicz-Krauze  Kamila Anna

Wojda  Sebastian

Wojtas  Bożena

Wojtczuk  Artur Stanisław

Wojtylak  Dominika

Wollman  Daria

Wolniewicz  Agata

Wolski  Jan Eustachy

Wołąkiewicz  Malwina Maria

Woźniak  Beata

Wyszkowska  Katarzyna Ewa

 

Yarats  Svyatlana

Yarova  Elena

 

Zabawa  Maciej

Zabinski  Marek

Zabrodzka  Agnieszka

Zajaczkowski  Jerzy

Zajler-Płatek  Ewa Małgorzata

Zakrzewski  Paweł

Zalewska  Anna

Zalewska  Paulina

Zaręba  Łukasz

Zatorska  Anna

Zawicki  Marcin

Zawierucha  Katarzyna

Zdzichowska  Sylwia

Zert  Adrian

Ziemińska  Lidia Elżbieta

Zieniewicz  Irena

Zięba  Paweł

Ziółkowska  Jolanta

Zjawiony  Tomasz

Zuba Beata

Zych  Magdalena

 

Żmuda  Daniela

Żochowska  Ewa

Żółkiewska  Sylwia

Żukowski  Konrad

Żychlińska  Agata

Żylińska-Jestadt  Mariola Paulina

  

Fundatorzy nagród

Sponsorzy – Fundatorzy wyróżnień

Patronaty medialne